آیا سوالی دارید؟

لطفا پس از مطالعه سوالات متداول ، اگر جواب سوالتان را نیافتید ، از طریق فرم موجود در صفحه ، آن را برای ما ارسال کنید.سوالات متداول

سوالات پر تکرار کاربران و مشتریانآیا پنجره یوپی‌وی‌سی تنوع رنگی دارد؟

خوشبختانه تنوع روکش‌های لمینیت طرح چوب و رنگ‌های متنوع دیگر که مخصوص این پروفیل‌ها هستند وجود داشته و حق انتخاب شما را برای استفاده در نماهای ساختمان و طراحی‌های داخلی فراهم می‌کند.

برای پنجره یوپی‌وی‌سی چه یراق آلاتی مورد تایید است؟

یراق‌آلات استانداردی که دارای تاییدیه از مراکز معتبر اروپایی مثلIFT و RAL آلمان هستند و متناسب با ابعاد و وزن لنگه بازشو انتخاب شوند. برای در و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی توصیه می‌شود از لولاهای قابل تنظیم استفاده شود

دلیل کیفیت بالای پروفیل کاتیا چیست؟
تهیه مواد اولیه استاندارد روز دنیا،بکارگیری نیروهای متخصص و استفاده از تکنولوژی روز دنیا،رعایت استاندارد توسط دوستان پنجره ساز طرف قرارداد و احترام به حقوق مصرف کننده صنعت در و پنجره یوپی‌وی‌سی
استحکام پنجره یوپی‌ وی ‌سی چگونه تامین می شود؟

مهم‌ترین عامل در استحکام پنجره‌های یوپی‌وی‌سی در برابر فشارهای وارده و بادهای شدید ، استفاده از گالوانیزه با ابعاد و ضخامت استاندارد همان پروفیل می‌باشد. ضخامت گالوانیزه داخل پروفیل یوپی‌وی‌سی بر اساس نوع فشاری که بر روی آن وارد می‌شود تغییر می‌کند. به طور مثال در طبقات بالای یک ساختمان که سرعت باد منطقه هم بالا می‌باشد، باید نوع گالوانیزه تقویتی در پروفیل یوپی‌وی‌سی تغییر کند. پیشنهاد می‌شود در طراحی پنجره‌ها حتماً این موضوع را در نظر گرفته و حتماً توسط یک کارشناس محاسبه گردد.

پنجره ریلی یا کشویی برای چه مناطقی مناسب است؟

این نوع پنجره به دلیل استفاده بهتر از تهویه طبیعی و مطلوب برای مناطقی با آب و هوای معتدل مناسب می‌باشد. بالعکس در مناطقی با سر و صدا و گرد و خاک زیاد این پنجره خواسته‌های شما را برآورده نمی‌سازد. این پنجره نسبت به پنجره‌های لولایی از 20 درصد عایق‌بندی کمتری برخوردار است. درصورت نیاز به حالت کشویی در نوع بازشو پیشنهاد می‌شود از یراق فولکس واگنی که دارای عایق‌بندی استانداردی می‌باشد استفاده کنید.

دلیل وجود شیارهای داخل و بیرون قاب پنجره چیست؟

شیارهایی که در داخل و بیرون پروفیل پنجره یوپی‌وی‌سی دیده می‌شود اجازه ورود آب احتمالی را که در اثر شستن و یا باران ممکن است به داخل پنجره بیاید نمی‌دهد. همچنین این شیارها باعث تهویه هوا شده و درصد تعرق روی شیشه را پایین می‌آورند. برای زیبایی نمای بیرونی پنجره می‌توان از درپوش‌های خاص برای شیارها استفاده کرد.

آیا پنجره های UPVC را می توان در هر ابعادی تولید کرد؟

در پنجره تک حالته اگر عرض لنگه بازشو بیشتر از 80 سانتی‌متر باشد، باید از یراق کمکی در عرض بالا و پایین لنگه استفاده کرد و یراق پنجره طوری باید انتخاب شود که فاصله اولین نقطه قفل شونده گوشه پنجره از 15 سانتی‌متر بیشتر نشود. در ضمن با افزایش ارتفاع لنگه بازشو باید تعداد لولاها و نقاط کیپ کننده افزایش یابد.

شرایط اخذ نمایندگی پروفیل کاتیا چیست؟

در صورت تمایل می‌توانید با شماره های 02634252286 و 02634252287 تماس حاصل نمایید.

دلایل تفاوت قیمت پروفیل های UPVC چیست؟

قیمت پروفیل تابعی است از نوع مواد اولیه مصرفی ، وزن و ضخامت پروفیل ، داشتن نشان استاندارد و خدمات پس از فروش. اما به هرحال قیمت های پایین تر از حد متعارف منطقی نبوده و ناشی از کیفیت بسیار پایین پروفیل می باشند.

لیست قیمت و شرایط فروش پروفیل کاتیا چیست؟

در صورت تمایل می‌توانید با شماره های 02634252286 و 02634252287 تماس حاصل نمایید.

چرا برخی از پروفیل های پنجره UPVC پس از مدتی تغییر رنگ داده و زرد میشوند؟

عواملی که باعث تغییر رنگ پروفیل می شوند عبارتند از :

1 – عدم تطابق فرمولاسیون با اقلیم منطقه

2-استفاده از دی اکسید تیتانیوم نامرغوب و به مقدار ناکافی

مزایا و معایب پنجره های دوجداره ریلی UPVC چیست؟

پنجره‌‌های ریلی یا کشویی از نظر نحوه باز و بسته شدن و نبود معارض برای بازشو مزیت بسیار خوبی دارد. ولی از نظر عایق بودن و ایزولاسیون حدود 20 درصد نسبت به سیستمهای لولایی پایینتر هستند. یعنی احتمال ورود صدا، گرد و خاک و حرارت بیشتر است بنابراین پیشنهاد می گردد از سیستم لولایی و یراق آلات دوحالته استفاده گردد.

توسط پروفیل کاتیا پنجره های چند جداره می توان ساخت؟

امکان تولید پنجره های تک ، دو و سه جداره با پروفیل کاتیا وجود دارد.

آیا کیفیت لاستیک درزگیر پروفیل می تواند در کیفیت پنجره ساخته شده موثر باشد؟

لاستیک درزگیر باید از نرمی و انعطاف پذیری خوبی برخوردار بوده و از مقاومت خوبی در برابر نور خورشید و عوامل جوی برخوردار باشد. در غیر اینصورت به مرور زمان لاستیک از بین رفته و پنجره از حالت عایق بودن خارج می شود.

آکس در پروفیل به چه معناست؟ نحوه تشخیص اینکه کدام پروفیل دارای چه آکسی است چگونه است؟

فاصله بین وسط شیار یراق در پروفیل لنگه بازشو و سطح روی فریم آکس پروفیل نامیده می‌شود. آکس هر برند پروفیل را می‌توانید از تولید کننده پروفیل سوال کنید. البته با مقایسه چشمی هم می توان تفاوت را تشخیص داد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع